Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Úvěr ‚ Půjčka nebo Hypotéka  Snadno a Rychle !!! Projekty Rodinných domů        

Investiční Zlato

 

Proč investovat do zlata?

  • 1. Nejbezpečnější investice
  • 2. Zlato nepodléhá inflaci
  • 3. Zlato je osvobozeno od DPH

Proč investovat s námi?

  • 1. Bezpečný prodej přes prodejce
  • 2. Dlouhodobé zkušenosti v oboru
  • 3. Individuální přístup

 

Spořící plán

Pokud jste typ "spořícího klienta" a více Vám vyhovuje průběžné odkládání finančních prostředků, pak Vám nabízíme výjimečný produkt - nákup zlata formou splátek.

Investiční zlato dnes není zdaleka jenom pro bohaté lidi. Investiční zlato za výhodné ceny je díky našemu produktu "Zlatá rezerva" dostupné úplně všem. Zajistíme Vám nákup ryzího investičního zlata (ryzost 999,9) nejprestižnějších značek formou splátek za velmi výhodné ceny bez ohledu na Vaše majetkové poměry.

Množství nakupovaného zlata, výši i délku splátek, četnost splátek i frekvenci si určujete libovolně sami podle aktuální situace. Jednou z největších předností je, že nemusíte platit splátky pravidelně a tudíž nejsou ani žádné sankce za nedodržení termínu splátek. Naši klienti si velmi oblíbili také možnost disponovat se svým zbožím již v průběhu splátkového cyklu, tzn. že si každý klient může své zboží odebrat už v průběhu splátek, nikoli až na konci splátkového období. Díky pravidelným průběžným nákupům získáte dlouhodobou průměrnou cenu a vyhnete se riziku špatné volby investice. Je výhodnější vlastnit více menších cihliček, jako mít svůj majetek v jedné velké cihle. Proto s ohledem na vhodný poměr investice, větší flexibilitu a dostupnost k finančním prostředkům, zajišťujeme všem našim klientům tzv. management vzácných kovů.

Vzhledem k velkému množství našich klientů a objednávek můžeme všem zákazníkům dodávat zboží za velmi výhodnou cenu. Klienti, kteří doplatí celou zakázku a dosáhnou stanovenou cílovou částku od nás získávají formou bonusu významnou část zlata navíc.

 

 

Jednorázový nákup

Pokud disponujete volnými prostředky ve výši alespoň 30.000 Kč, pak si můžete pořídit investiční zlato formou jednorázového nákupu.Našimi klienty jsou soukromé fyzické osoby, firmy i organizace. Nabízíme výhodné řešení pro všechny klienty a individuální ceny pro velké investory. Naše zboží má nejvyšší kvalitu (ryzí zlato - 999,9) a pochází od prestižních dodavatelů. Zajistíme Vám diskrétní a bezpečné dodání na požadovanou adresu nebo Vám zajistíme bezpečné uskladnění Vašeho zboží. Garantujeme našim klientům zpětný a rychlý odkup Vašeho zlata v celém objemu nebo po částech podle Vašich potřeb. Připravujeme pro naše klienty informační bulletin, což Vám umožní reagovat na aktuální situaci na trhu, např. využít k dalším nákupům při poklesu ceny na trhu. Doporučený poměr investice do zlata je 5% – 15% investičního majetku. Máte-li zájem o tento typ obchodu a nebo o více informací, kontaktujte nás.

TOPlist