Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Úvěr ‚ Půjčka nebo Hypotéka  Snadno a Rychle !!! Projekty Rodinných domů        

 


Vyplacení exekucí na nemovitosti

Máte na své nemovitosti z nějakého důvodu exekuci? Nevíte? Ani vědět nemusíte, exekutor nemá povinnost Vás o této skutečnosti informovat, pokud chcete mít jistotu doporučujeme nahlédnout na svůj List vlastnictví zde: http://nahlizenidokn.cuzk.cz


Exekuce na nemovitosti stále přibývají, tento fakt je dán celkovou zadlužeností a neschopností splácet, pokud máte nemovitost je to jeden z kroků který exekutor udělá. Exekucí Vás dokážeme zbavit ( v rámci možnosti řešení..) , pokud celková zátěž včetně exekuce nepřesahuje 50 % tržní hodnoty Vaší nemovitosti je několik možností jak exekuci vyplatit, vzhledem k tomu že do banky se s tímto finančním problémem jít nedá, máme k dispozici několik soukromých investorů kteří Vám mohou pomoci. Jde o krátkodobé úvěry ručené nemovitostí které mají za úkol vyčistit List vlastnictví od exekucí, nebo zástav Finančního či jiného úřadu, dokážeme zajistit vyplacení úvěrem i zástavní právo soudcovské. Pro dlouhodobé investory které máme na nebankovní hypotéky s dlouhou dobou splatnosti je výhodnější i rychlejší vyplatit jednu zástavu než několik exekucí, tím je dáno následné přefinancování, zbavíte se exekucí a budete mít jednu příhodnou splátku. Máte-li exekuci, vyplňte formulář níže.


Postup řešení exekuce:

  • Zašlete foto nemovitosti- 10Ks
  • Adresu nemovitosti
  • Doklad o exekučním rozhodnutí
  • Telefonický kontakt na Vás
  • Jméno a příjmení majitele nemovitosti
  • Poskytnete nám plnou moc k jednání s exekutorským úřadem, vše vyřídíme za Vás.
  • Rozhodnutí obdržíte v krátkém čase od dodání potřebných dokladů.


Nutné podklady:

List vlastnictví, katastrální mapa, nabývací titul k nemovitosti, rozhodnutí o exekuci.


Celou záležitost posoudíme a navrhneme optimální řešení situace, vzhledem k možnosti využití soukromých finančních prostředků jsou šance na vyřešení exekuce velké.


Obecné informace- exekuce lze řešit pokud nepřesahují 50 % tržní hodnoty nemovitosti.

 


TOPlist